Sipariş Ver

           


Yaşadığınız saç dökülmesi problemlerine karşı etkili güç BİYOKÜR Set

Saç Dökülmesini BİYOKÜR ile Kolayca Durdurabilirsiniz.
BİYOKÜR

Hava kirliliği, stres, fön, sert fırçalama, yanlış şampuanlar, hatalı beslenme ve hormonal nedenlerle saç kökleri yeterince beslenemez. Bu negatif durumların etkisi olarak zaman içerisinde yıpranır ve seyrelmeye başlar. Müdahale edilmediği taktirde kaybolan saçlar geri gelmez ve kısa bir süre içinde kellik oluşturmaya başlar.

 

Etinlikliği kanıtlanmış Biyokür; saç köklerinin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral, enzim ve aktiflerin yanı sıra, uluslar arası literatürde saç dökülmesini önlediği ve yeni saç oluşumunu desteklediği kanıtlanmış iki ana bileşik olan, Procapil ve Trichogenic komplekslerini içeriğinde barındırır. Biyokür Serum, açılan saç gözeneklerinden saç köklerine nüfuz eder ve saç köklerini besleyerek güçlenmesine yardımcı olur. Saç dökülmesinin durdurulması ve saç derisinin güçlendirilmesi için, dışardan yapılan uygulamaların yanında, destek preparatlar içilerek, kan yoluyla da saç köklerini beslemek kısa sürede çok daha etkili başarı almanız için önerilir. Tamamen doğal bitki ve bitki özlerinden oluşan ve saç gelişimini destekleyici aktif bileşenlerle geliştirilen formülüyle Biyokür Şampuan, şaç derisinde bulunan zararlı maddeleri ve ölü tabakayı temizleyerek gözenekleri açmaya yardımcı olur.

Biyokür Saç Bakım Seti ( BİYOKÜR SERUM - BİYOKÜR ŞAMPUAN )

Bugüne kadar kullandığınız saç ürünlerinin, yağlanmayı, kepeklenmeyi önlediğine yada saçdökülmesini durdurup saç derisinde yeni saç oluşumlarını desteklediğine gerçekten inanıyor musunuz?

 

Eğer inanıyorsanız ve sonuçlarından memnunsanız, Ne mutlu size.. Çünkü Türkiye'deki kullanıcılar, satın aldıkları saç bakım ürünlerinden maalesef memnun değiller. Eğer değişim vaktinin geldiğine siz de en az bizim kadar inanıyorsanız Biyokür'e bir şans verin..

 

Biyokür Şampuan Nedir ?

Biyokür Şampuan ince ve zayıf saç tellerini güçlendirerek daha gür ve güzel görünümlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki bioaktif moleküller Ethilpanthenpol, İnositol Acetyl Cysteine, Acetyl Methionine gibi kükürtçe zengin amino asitler, bitkisel ekstratlar, biyotin ve vitaminler sayesinde, saç derisini canlandırır, saç hücrelerini güçlendirerek protein biosentezini hızlandırır. Aynı zamanda saçların hasar görmesini önler.

Biyokür Serum Nedir ?

Biyokür Serum saç dökülmesi problemi olanlar ve daha güçlü saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiştir.

Biyokür Serum zayıf saç köklerini güçlendirerek dökülmelerini önler.

Ölmemiş saç foliküllerini güçlendirir ve saç tellerini kalınlaştırır, canlandırır..


 
 
orjinal BİYOKÜR


BİYOKÜR Saç Bakım Seti'in İçeriği

İÇERİĞİ:
gain max içeriği

Etinlikliği kanıtlanmış Biyokür; saç köklerinin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral, enzim ve aktiflerin yanı sıra, uluslar arası literatürde saç dökülmesini önlediği ve yeni saç oluşumunu desteklediği kanıtlanmış iki ana bileşik olan, Procapil ve Trichogenic komplekslerini içeriğinde barındırır.
 

BİYOKÜR Nasıl Kullanılır?

BİYOKÜR Tanıtım Filmi

Müşteri Yorumları

Saçlarınızı Biyokür Şampuan ile 2 yıkayınız ve iyice durulayınız, daha sonra saçlarınız nemliyken Biyokür Serumu saçlarınıza uygulayınız ve dairesel hareketlerle masaj yaparak saç köklerinize yediriniz,

 

Bu uygulama ilk 15 gün her akşam, 15 günden sonra haftada 2 defa uygulanmalıdır. Etkili sonuç için ürünün düzenli kullanılması gerekmektedir.

#

Taner Y. / İstanbul
biokür serum bir yıldan fazla süredir kullanıyorum.şikayetim yok çok şükür.
Özlem K. / İstanbul
saç dökülmesini durdurma konusunda gerçekten şampuan çok mükemmel içine ne koyuyorsunuz bilmiyorum ama saç dökülmesi falan kalmadı ama serum


Yan Etkisi ve Kullanımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

ETKİLERİ:

Çeşitli nedenlerle bozulan saç döngüsü düzenlenir, saçlarınız çoğalır ve kalınlaşır,
Saçların büyük kısmının büyüme evresinde kalmasına yardımcı olur,
Ölü tabakayı temizler ve saç derisindeki gözenekleri açar,
Biyokür içeriği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Set ile saç kaybını önlemeye yardımcı olur.
Saçın bozulan döngüsünü düzenler,
%99 saç dökülmesini durdurur.

YAN ETKİSİ:

BİYOKÜR'nın tespit edilebilmiş herhangi bir yan etkisi yoktur. Hem erkek hem kadınlarda kullanabilmektedir. Göze temas ettiğinde bol su ile yıkayınız.

BİYOKÜR® ETKİNLİĞİNİN KANITI

İn vitro çalışmaların bulguları:

Fibroblast+FCS’ye %3.2 oranında ilave edilen BİYOKÜR® aktif madde kültüründe mitokondriyal aktivite kontrol kültürüne (fibroblast + FCS) oranla yüzde 100 oranında artmıştır. Aynı koşullar altında BİYOKÜR®’ aktif maddenin fibroblastlardaki protein biyosentezini yüzde 50 oranında artırdığını ve fibroblastları hücre dışı matriks bileşenlerini sentezleme konusunda uyardığını ortaya koyan spesifik bulgular gözlemlenmiştir.

İn vivo çalışmaların bulguları:

İn vivo testlerin ilk adımı “trikogram” adı verilen bir teknik kullanılarak yapılmıştır ve gönüllü insan deneklerinde uygulanan bu testin bulgularının ortaya koyduğu üzere, %5 BİYOKÜR® aktif madde içeren jelin günlük uygulanması aşağıdaki bulguları sağlamıştır:

*Androgenetik alopesisi olan erkek ve kadınlar: telogen fazdaki foliküllerin sayısında azalma eğilimi;

*Diffüz alopesisi olan kadınlar: telogen fazdaki foliküllerin sayısında bariz azalma. Vakaların yüzde 80 kadarında bu bulguya anagen fazdaki folikül sayısının artması eşlik etmektedir.

Daha yakın zamanda in vivo olarak yeni bir değerlendirme yapılmıştır ve bu kez daha modern bir teknik olan (TrichoScan) kullanılmıştır. Bu yöntem daha az invazivdir, ağrısı daha azdır ve daha kesin ve iyi sonuçlar vermiştir. Bu ikinci testte androgenetik alopesisi olan 24 kadının kafa derisine %5 BİYOKÜR® aktif madde içeren formülasyon altı ay boyunca günde iki kere sürülmüştür.

*Androgenetik alopesisi olan kadınlarda üç ay boyunca BİYOKÜR®ün aktif maddesini kullandıktan sonra hastalığın ilerlemesi durdurulmuş ve saç tellerindeki aşırı dökülme önlenmiştir.

Test sonuçlarının gösterdiği üzere, BİYOKÜR® ün aktif maddesi saç folikülleri seviyesinde hücresel fonksiyonları normalleştirmekle kalmaz (in vitro), aynı zamanda kadınlarda androgenetik alopesinin ilerlemesini de durdurabilir ve anormal sayıda folikülün telogen fazına geçmesini engeller.


İLAVE BİLGİLER:

· En uygun pH aralığı: pH 6-7 (proteinlerin çökelmesini engeller)

· Hidroalkollü karışımlarda alkol yüzde elli seviyesini aşmamalıdır.

· Şu ana kadar bilinen herhangi bir geçimsizlik bulunmamaktadır.


BİYOKÜR SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SET PAKET İÇERİĞİ

1adet saç dökülmesine karşı şampuan 275 ml

1 adet saç serumu 50 ml.

 
BİYOKÜR siparişi
ADINIZ SOYADINIZ TELEFON NUMARANIZ
Numaranızı bırakın en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçip, bilgilendirsin ve siparişinizi alsın.
Müşteri Hizmetleri Linkleri > Alışveriş Güvenliği | İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Mesafeli Satış Sözleşmesi Okudum onayladım.
;